Hana Minaříková

Milí účastníci soutěže Best in English, výsledky a celková statistika konečně dorazili a tentokrát jsou pro naši školu velice lichotivé.

V tomto ročníku soutěžilo celkem 17223  studentů z 32 zemí, kteří reprezentovali 595 různých středních škol. Z toho 6540 studentů soutěžilo za Českou republiku. Naše škola skončila na 104. místě ve světě, na 31. místě (z 322 škol) v České republice a 2. (ze 13) ve Středočeském kraji.

V jednotlivcích získal neuvěřitelné 11. místo v ČR a 43. ve světě Daniel Kulíšek z oktávy – srdečně gratulujeme!

I další naši žáci si vedli v obrovské konkurenci skvěle: Jindřich Krupička ze septimy je 104. v ČR a 401. ve světě, jeho spolužák Filip Kolář je 245. v ČR a 837. celkem. Těsně za nimi se umístil i Danile Mencl z oktávy, který je v ČR 294. a ve světě 988.

Všichni účastníci už obdrželi email s odkazem na výsledky, které se zobrazí po zadání identifikačního čísla našeho gymnázia UR5967R3. Můžete se tak podívat, jak jste dopadli v porovnání s vašimi spolužáky z naší školy, v rámci republiky i v celkovém pořadí. V nejbližší době bude také možné si vygenerovat certifikát s vaším umístěním. Také zde můžete zjistit, jak uplatnit cenu pro všechny účastníky z ČR – slevu 20% na cesty po Česku a Slovensku s FlixBus.

Jsme velmi rádi, že se vám tentokrát tolik dařilo a budeme se těšit na vaše výkony v dalším ročníku soutěže.