Dana Hilská

7. prosince 2021 proběhlo okresní kolo Pythagoriády. Tentokrát ale naše škola soutěžící z celého okresu nehostila, každá škola si soutěž organizovala sama a zajistila přímý přenos, který v DDM Mělník bedlivě sledovala paní Vaďurová. Výsledky každý naťukal do google dotazníku, který vyhodnotili hlavní pořadatelé v Brně.

Naši žáci obstáli v okresní konkurenci na výbornou. Máme 10 úspěšných řešitelů okresního kola. Jen zadání školního kola kategorie 7. tříd bylo moc obtížné, takže z celého okresu soutěžili jen dva žáci.

Kvarta, 9. třídy ZŠ

Bojko David, 14 bodů, 1. místo
Horák Kryštof, 14 bodů, 1. místo

Lana Adam, 13 bodů, 2. místo

Muška Matěj 13 bodů, 2. místo

Davidová Klára 12 bodů, 3 místo

Tercie, 8. třídy ZŠ

Smíšek Matěj, 14 bodů, 1. místo

Zeiplová Anežka, 12 bodů, 2. místo

Mračková Eva, 10 bodů, úspěšná řešitelka

Prima, 6. třídy ZŠ

Bačinský Matouš, 11 bodů, 3. místo

Šimůnek Vojtěch, 10 bodů, úspěšný řešitel