Eva Černá

Den před vánočními prázdninami, po dvouleté pauze, proběhl školní Vánoční florbalový turnaj. Atmosféra byla vskutku vánoční – radostná a pozitivní v nadějném očekávání skvělých herních zážitků a výkonů.

Od rána proběhl miniturnaj NG, kde zvítězilo s přehledem družstvo tercie. Gratulujeme.

Po deváté hodině začal megaturnaj VG, ve kterém se utkalo deset týmů z různých tříd. Hrálo se systémem na dvě skupiny, ze kterých vyšly dvě postupující družstva hrající čtvrtfinále, semifinále a finále. Semifinále opanovalo nad kvintou družstvo 2.A a ve finále se utkala oktáva se septimou. Po napínavém zápase oktáva v prodloužení pustila jeden gól do své branky, a tím skončila na druhém místě. 

Turnaj byl povedený, celkem se odehrálo 32 zápasů. Děkuji studentům v rolích rozhodčích, organizátorů, zdravotníků, komentátorů, zapisovatelů, časoměřičů za skvělou pomoc – jmenovitě Štěpánovi Bačinskému, Jakubovi Sittovi, Adamovi Pavlokovi, Alžbětě Chlebovské, Kateřině Kačové, Lucii Ludvíkové, Lucii Šafářové, Kryštofovi Horákovi, Pavlovi Linhartovi, Tomášovi Kosíkovi, Bětce Řehákové, Veronice Škutové, Šimonovi Černému, dále ostatním nejmenovaným, kteří přispěli svou energií.

V Palachovinách brzy vyjde podrobnější článek s fotografiemi. Máte se na co těšit. Ostatní fotodokumentace na Instagramu.