Eva Černá

Vánoční florbalový turnaj 2019

Tradičně 19. 12. 2019 proběhl školní vánoční florbalový turnaj.

Hned po ránu hrála družstva NG hodinový miniturnaj, do kterého se překvapivě nezaregistrovalo družstvo primy. Proto nadšenci kvarty narychlo sestavili ještě jeden tým s názvem Farma, aby si ostatní mohli více zahrát. Výsledky miniturnaje jsou následující: na prvním místě se umístila „nepochopitelně“ kvarta, na druhém místě borci a borkyně ze sekundy a na třetím tercie. Děkujeme Farmě, že šla s kůží na trh a hrála s vervou a nadšením.

V devět hodin začal velký turnaj VG, kterého se zúčastnilo celkem sedm družstev. Hrálo se systémem „každý s každým“ a celkově jsme odehráli 21 zápasů. Výsledkově se na 7. místě umístilo družstvo 1. A, 6. místo obsadila sexta, 5. místo septima, 4. místo patřilo výběru 3. A a 3. B, 3. místo vybojoval tým 1. B, druhé místo oktáva a vítězi se stali hráči kvinty.

Výkony byly velmi vyrovnané a děkujeme všem hráčům, že většinou dodržovali pravidla fair play. Sice někteří se snažili své slabší výkony hodit na hlavu rozhodčích, ale celkově byli všichni tolerantní.

Děkuji třídě 1. B za velkou pomoc při organizaci a vytvoření vánoční atmosféry, velké díky rozhodčím z řad žáků a díky všem účastníkům i divákům. Dostaly se ke mně jen pozitivní ohlasy, že jste si bezvadně zahráli a turnaj si náležitě sportovně užili.