Nainstalujte si prosím Flash Player

Nainstalujte si prosím Flash PlayerGymnázium Jana Palacha, Mělník - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz

Florbal Challenge 2018 dívky

Jana Fiedlerová

Dívky odehrály celkem tři zápasy, a to proti SOŠ a SOU Mladá Boleslav, Obchodní akademii Mladá Boleslav a Gymnáziu Mladá Boleslav.
Prvními soupeřkami našeho týmu byla SOŠ a SOU Mladá Boleslav, které jsme z palubovky vyprovodily s krásným výsledkem 9:0. Největší počet gólů, sedm, nasázela do soupeřovy branky Kristýna Kettnerová.
Druhý zápas tým odehrál proti Obchodní akademii Mladá Boleslav. Výsledek zápasu pro tým již nebyl tak uspokojivý, jelikož  odcházel s prohrou 4:1. Chybělo nám trochu toho florbalového štěstí a také proti nám stál kvalitnější soupeř, který byl herně a technicky o něco vyspělejší.
Poslední zápas dívky sehrály proti Gymnáziu Mladá Boleslav a to už byl opravdu tvrdý oříšek a nepříjemný soupeř. První gól do naší branky vletěl již ve čtvrté vteřině od zahájení zápasu a palba se zastavila až s jedenáctým gólem. Tým soupeřek byl sestaven z hráček, které se florbalu věnují závodně, a těm naše dívky bohužel neměly šanci konkurovat. Náš tým sice dost často nevěděl, kde je míček a kde mu hlava stojí, ale i přesto holky bojovaly a i proti tak silnému soupeři se jim podařilo vstřelit dvě branky. Konečný výsledek byl sice 11:2 pro soupeře, ale náš tým bojoval až do poslední minuty zápasu a hru nedal soupeřkám úplně zadarmo.
 V celkovém součtu naše družstvo obsadilo 3. místo a tak přeci jen tu "medaili" domů přivezlo.