Nainstalujte si prosím Flash Player

Nainstalujte si prosím Flash PlayerGymnázium Jana Palacha, Mělník - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz

Hoši postoupili do krajského kola

Eva Černá


Dne 8. 11. 218 sehrálo družstvo chlapců z tercie a kvarty ve složení Štěpán Bačinský, Josef Resutík, Tomáš Kosík, Lukáš Martinec, Kryštof Pavlů, Šimon Černý, Jindřich Krupička a Matěj Rusňák místní kolo, ve kterém po statečných výkonech postoupilo do krajského kola.

Okresní kolo, které se konalo 14. 11. 2018 v Neratovicích bylo napínavé od samého odjezdu. Po hodině a čtvrt čekání v poměrně chladném počasí na autobusovém nádraží, zcela neočekávaně přijel příjemně vytopený autobus, který nás zavezl po hodině zpoždění na místo konání turnaje do Neratovic. Do týmu také přibyli minule chybějící Jan Novotný a Pavel Beneš. Naneštěstí pro změnu onemocněl náš skvělý obránce Tomáš Kosík. V opoždění jsme nebyli sami – stejně s námi z Mělníka dorazilo družstvo ZŠ J. Matiegky.

Po našem příjezdu byl turnaj již v plném proudu a proto bylo rozhodnuto, že opožděné týmy hned sehrají svoje první utkání. Pravděpodobně naše družstvo roztálo dříve, protože jsme porazili chlapce ze ZŠ Matiegky s jasnou převahou 3:0. Druhé utkání se ZŠ Plesingera Neratovice bylo napínavé do samého konce, kdy se nám v posledních vteřinách utkání podařilo dát rozhodující gól přímo z rozehrávky a s výsledkem 1:0 jsme přisypali další 3 body do tabulky. Třetí utkání jsme sehráli se ZŠ Třebízského z Kralup nad Vltavou. Opět se nám podařilo s převahou vyhrát. Jelikož výsledkově jsme věděli, že jsme počtem 9 bodů za vítězná  utkání neomylně první, poslední utkání jsme hráli na pohodu a prohráli jsme s týmem ZŠ Neratovice 1:4.

Naši borci hráli skvěle, gratulujeme k postupu a držíme palce do dalšího kola!