Nainstalujte si prosím Flash Player

Nainstalujte si prosím Flash PlayerGymnázium Jana Palacha, Mělník - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz

Vánoční florbalový turnaj

Eva Černá

Turnaj proběhl na 2 části. Nejprve hrála družstva nižšího gymnázia od 7:50 do 9:40 a poté proběhlo klání družstev vyššího gymnázia.

Výkony byly překvapivě velmi vyrovnané. Například většinou věkem znevýhodněný tým primy dokázal urvat remízu se starším týmem kvarty a i zápas s celkovým vítězem této kategorie sekundou prima zakončila krásným výsledkem 2:1. Celkové pořadí nižšího gymnázia bylo následující: vítězem se stala sekunda, na druhém místě se umístila kvarta a na třetím tercie.

Turnaj vyššího gymnázia začal v 10 hodin. Hra byla o poznání rychlejší a někdy i rozhodčí měli co dělat, aby vše viděli a dobře posoudili. I zde hráči  ukázali skvělé herní výkony a očekávaný favorit, družstvo 3. ročníků, kupodivu skončil na poslední příčce. Celkové pořadí dopadlo následujícím výsledkem: první se umístili žáci 2. ročníků, druhé místo obsadilo družstvo Výběr nižšího gymnázia a 3. bednu obsadili hráči 4. ročníků.

Všem zúčastněným organizátorům, což byli většinou žáci 2. ročníků, děkujeme za pomoc při organizaci a všem hráčům patří díky za pěkné herní výkony a bojovné nasazení v duchu fair-play.