Nainstalujte si prosím Flash Player

Nainstalujte si prosím Flash PlayerGymnázium Jana Palacha, Mělník - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz

Best in English opět zde

Hana Minaříková

Purpose of the test

The Best In English test shall encourage secondary school students to study English, motivate them to improve their language skills and help them with finding their level of English while comparing their test results with their peers and students from all around the world.

Who Can Join the Contest?

Secondary school students all of age between 15-19, are eligible to participate. It is requested that no student whose first language is English shall participate, as well as students who lived abroad in a English speaking country for a longer time (more than 18 months) and students who come from a multilingual family that is using English language for communicating within the family.

 

Soutěž Best In English proběhne taktéž v Evropské Unii a okolních státech. Stejně jako v minulých ročnících se bude soutěž konat také na Slovensku. Poskytujeme Vám tak jedinečnou příležitost porovnání se zahraničními studenty, a to zcela zdarma. Výsledky jsou anonymní, pouze prvních dvacet vítězných škol a studentů bude zveřejněno. Další školy ve výsledcích vystupují pod svým účastnickým číslem, které je každé škole přiřazeno po registraci. Rozdělení cen a žebříček úspěšnosti bude posuzován v rámci ČR (včetně krajů), SR a zahraničí.

Nezapomeňte sledovat aktuální novinky na Facebookové stránce soutěže Best in English. Konverzace ve skupině probíhá v angličtině.

Do vyhodnocení o nejlepší školu vstoupí jen 10 nejúspěšnějších studentů z dané školy, jejichž výsledky se zprůměrují.