Nainstalujte si prosím Flash Player

Nainstalujte si prosím Flash PlayerGymnázium Jana Palacha, Mělník - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz

Zájezd do Anglie pro žáky NG

Hana Minaříková

Milí žáci nižšího gymnázia,
v tomto školním roce vám nabízíme možnost zúčastnit se pobytového zájezdu do Anglie s výukou v anglické škole a ubytováním v rodinách. Pokud vás zájezd zaujme, seznamte své rodiče s touto nabídkou a stáhněte si obě přílohy (Informace pro rodiče, Přihláška-studenti). Vyplněné závazné přihlášky odevzdejte nejpozději do 16. 10. v kabinetu 208. Dále vás poprosíme o e-mail na jednoho z rodičů (napsat na zadní stravu přihlášky). Následně obdržíte pokyny k platbě zálohy 3000 Kč na transparentní účet školy. Ta musí proběhnout nejpozději do 31. 10. Doplatek se potom hradí nejpozději 6 týdnů před odjezdem. Neváhejte, počet účastníků je limitován na 45.

Informace pro rodiče
Přihláška
 

INFORMACE O ZÁJEZDU:

Lokalita: Plymouth
Termín: 21.04.2018 - 27.04.2018 (7 dní / 4 noci / 9 lekcí)
Cestovní kancelář: Student agency
Maximální počet účastníků: 45
Cena: 9800,-Kč  (Ceny jsou kalkulovány při kurzu 1 GBP za 30,49 CZK
V případě pohybu kurzu o 10 % si CK vyhrazuje právo cenu upravit dle aktuálního kurzu dle platných Všeobecných obchodních podmínek STUDENT AGENCY.)

 
V ceně zájezdu jsou zahrnuty tyto položky:
· ubytování: hostitelská rodina 2-4 studenti v jedné rodině počet nocí: 4
· strava: plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)
· 9 lekcí výuky pod vedením zkušených lektorů + závěrečný certifikát o absolvování výuky
· pojištění účastníků hromadného zájezdu (léčebné výlohy, pojištění na storno, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel – viz příloha)
· doprava luxusním zahraničním autobusem (DVD, WC, ABS, klimatizace), včetně Eurotunelu nebo trajektu (obě cesty stejně - rozhodnutí v kompetenci SA). Autobus doprovází skupinu během celého pobytu. Doprava je zajištěna autobusy externího dopravce.
· doprovodný program
· průvodce, který doprovází skupinu a je k dispozici 24 hodin denně na mobilním telefonu
· občerstvení na zpáteční cestě
· informační materiály a kvizy pro studenty

 V ceně není zahrnuto:
· vstupy - dle vybraného programu a věku studentů
· kapesné

 PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: Odjezd ráno z České/Slovenské republiky z místa podle vašeho výběru.

2. den: Ráno příjezd do Velké Británie, odpoledne příjezd do Plymouth - návštěva National Marine Aquarium (5,50 GBP) nebo projížďka lodičkou (4 a 7,50 GBP) podél přístavu, prohlídka přístavu, odkud odplouvali první osadníci Pilgrim Fathers do Ameriky, večer setkání s hostitelskými rodinami, večeře v rodině.

3. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne návštěva unikátního biologického projektu Eden Project (4,6 a 9 GBP), večeře v rodině.

4. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne návštěva oblíbeného muzea Morwellham (8,90 GBP), kde si návštěvník může vyzkoušet typické činnosti obyvatel viktoriánské vesnice, jízda vláčkem do měděného dolu, návštěva dolu, …Návrat do rodin, večeře v rodině.

5. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne prohlídka města Buckland Abbey (5,20 a 10,30 GBP), sídlo slavného mořeplavce Francise Drakea, výlet do národního parku Dartmoor, krátká zastávka v Princetownu, večeře s rodinou.

6. den: Snídaně, v brzkých ranních hodinách odjezd do Bristolu, celodenní pěší prohlídka města - návštěva největšího parníku své doby SS Great Britain (6 GBP), procházka podél uměle vyhloubeného vodního kanálu do centra města, návštěva interaktivního muzea We The Curious (9,50 GBP), prohlídka centra města. V podvečerních hodinách odjezd do Doveru, cesta do ČR.

7. den Ve večerních hodinách návrat do České/Slovenské republiky.

 Uvedené vstupné berte, prosím, jako orientační. Nižší částky jsou zpravidla uvedeny pro děti do 15 let, vyšší částky pro studenty starší.