Nainstalujte si prosím Flash Player

Nainstalujte si prosím Flash PlayerGymnázium Jana Palacha, Mělník - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz

KMD má za sebou další ročník

Lucie Hodboďová, 2. A

Trochu odlehčeným žánrem bylo představení VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?. Tento nic neříkající název se vám okamžitě zapíše do paměti po zhlédnutí představení. Tato poutavá komedie s neobvyklou zápletkou nás velice pobavila a troufám si říct, že toto představení bylo pro nás největším zážitkem. V hlavních rolích vystupovali Ondřej Vetchý a Kaira Hrachovcová.
Před Vánocemi jsme šli na něco, na čem většina z nás nikdy nebyla. Černé divadlo hrálo představení Afrikania. Na tuto inscenaci jsme se v názorech dost lišili.

V lednu jsme se vydali do Švandova divadla na představení Kurz negativního myšlení. Nevěděli jsme, co máme dle názvu očekávat. Představení bylo hlavně k zamyšlení - psychologické téma.

Posledním představením byla asi druhá nejznámější tragédie od Wiliama Shakespearea - Macbeth. Toto představení nás oslovilo nejméně, zpracování se nám moc nelíbilo, děj byl nepřehledný a dost dlouhý. Přesto z celého divadelního ročníku máme dobré dojmy.

Tímto bychom chtěli poděkovat profesorkám Sekulové a Šimánkové, že pro nás opět připravili moc hezká představení. Těšíme se na další ročník v příštím školním roce. Přidejte se k nám!